×
Tel. 68 320 60 60
ul. Lisowskiego 2, Zielona Góra

Restauracja hiszpańska

Es la passion to restauracja w Zielonej Górze, w której odkryjesz smaki śródziemnomorskiej kuchni. Miejsce powstało z naszej pasji do gotowania, którą chcemy podzielić się z Państwem. Tylko u nas spróbujesz prawdziwej Hiszpanii! Stawiamy na świeżość produktów ich najwyższą jakość, dzięki czemu uzyskaliśmy niepowtarzalny smak potraw. Es la passion to kuchnia autorska łącząca hiszpański temperament z polską tradycją. Zapraszamy codziennie na pyszne, dwudaniowe lunche. Na przystawkę proponujemy tradycyjny hiszpański tapas z wędlinami i serami rodem z południa Europy. Spróbuj oryginalnej paelli w kilku wyszukanych wariantach. Zapraszamy na wyborne i zawsze świeże owoce morza w aromatycznym sosie na bazie wina, masła i czosnku. Dla miłośników wołowiny mamy kilka legendarnych pozycji. W naszej restauracji serwujemy pizzę z hiszpańską nutą oraz makarony w śródziemnomorskim stylu. Oferujemy także kompozycje świeżych sałat z wyśmienitymi dodatkami.

Oprócz dań z karty polecamy również pyszne, dwudaniowe lunche w wersji mięsnej / rybnej i wegetariańskiej. Codziennie inne zestawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni. Zapewniamy także dowóz lunchów do firm, biur i zakładów pracy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i spróbowania naszej kuchni! Poczuj latynoską fiestę! Y viva Espana!
Tradycyjna paella narodziła się w XV wieku na terenach Walencji. Bazą tego sztandarowego dania hiszpańskiej kuchni jest ryż - odpowiednio ugotowany w złocistym wywarze szafranowym z dodatkiem warzyw, mięsa, ryb lub owoców morza. Spróbuj naszej paelli w kilku wariantach smakowych!

Jesteśmy w centrum

Tel. 68 320 60 60
ul. Lisowskiego 2, Zielona Góra
restauracja@eslapassion.pl
Czynne:
Pon - So 12:00 - 22:00
Nd 12:00 - 20:00